Олег Почтар — графічний дизайнер, арт-директор, автор візуальної ідентифікації до 25-ї річниці незалежності України «Народжені вільними», рекламних компаній «Квас Тарас Білий» та «Квас Тарас Чорний», фірмового стилю німецького виробника меблів «E-Furniture». Працював з такими брендами, як Lifecell, сири «КОМО», MasterCard, Міністерство закордоних Справ України та інші.

Колір — складна тема, але складна вона не браком матеріалу, а навпаки — його великою кількістю.

Протягом тривалого часу Олег Почтар збирав різноманітну інформацію про колір. Згодом вона стала вибудовуватися в систему. Зіставляючи факти, перевіряючи їх експериментальним шляхом, дизайнер знайшов суперечності і помилки, які без перебільшення переходять зі сторіччя в сторіччя, з книги в книгу, з вуст в уста.

26 січня Олег поділиться власним дослідженням сучасного кольорознавства, на прикладах розбере основи та закономірності надскладної системи — колір. 5-годинний інтенсив залишить по собі більш глибоке розуміння «кольору», дорожню мапу з використання знань у візуальних галузях та чималий конспект посилань на фахову літературу.

Долучайтесь!

Реєстрація: http://yavsesvit.com/workshop_color

Спеціальний промокод -10% вартості для слухачів і випускників EDS: https://api.fondy.eu/s/66entSZhJc
Share